Preskočiť na hlavný obsah

Rozdiel medzi mužom a ženou


      
       Už nejaký čas sa snažíme tieto rozdiely eliminovať. Pokúšame sa o to ako mnohí pred nami a mnohí ešte budú. So striedavými úspechmi a rovnako, ako keď sme sa práve pred tými 25 rokmi  zoznámili  /piatok 13. / dúfajúc, že to bude naveky. Dúfame naďalej ...:):):)

PS: No, neberte si to video príliš  osobne. Mnohé z vás vedia vyvŕtať dieru do panela a mnohí z nich vedia za sebou umyť šálku - berte to s humorom, lebo ako už vieme tie rozdiely medzi sebou máme a bez nich by to bola taká nuda :}:}:}.

Komentáre

 1. Zasmiala som sa, ale to sme až také nemožné? Ten riad mi ale, primomenul ešte susedku z bloku, kde som vyrástala. No to bola žena, takže neviem kde je pravda.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pravda je vo hviezdach, mám pocit :).

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ivanči, máš už fakt dospelý vzťah.
  Viem si Ťa predstaviť vŕtať ten obraz, určite lepšie by si to pred 25 rokmi lepšie neurobila (nechty ľavá ruka). Teraz si myslím, že keby si trošku porozmýšľala ako nato, tak je to OK.
  (Hľadám stratenú myšlienku po telefonáte.)
  Vykoľajila si ma s tou školou.
  TAK! Chcela som Ti umelecky povedať, že ovládaš umenie nechať druhých aby sa realizovali.
  Do ďalšej 25 Ti prajem veľa tvorivého umenia.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Daduľa, ty si to tak pekne napísala :).
  PS: Ja si fakt nepamätám na tie nechty na ľavej ruke :).

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Chlieb

Tento recept pozná celý svet. Okrem mojej sestry :), aj preto ho tu dávam. Pod názvom  chlieb bez miesenia. Jeho príprava je tak neuveriteľne jednoduchá, že sa tomu ani nečudujem. Príprava bola zverejnená ( aj na videu)  na   www.nytimes.com  už v roku 2006. Takže, ak ste ho doteraz neupiekli  a túžite položiť na stôl domáci chlieb, bez toho aby ste vstávali na zamiesenie cesta  o 4 hodine ráno, ako naše babičky, smelo do toho.                                                                    CHLIEB bez miesenia 3 hrnčeky chlebovej múky, ja som použila T650 + trochu na poprášenie (1hrnček=250ml) 1/4 ČL sušeného droždia 1 a 1/4 ČL soli 1 a 1/4 pohára vody liatinový hrniec s pokrievkou, ak nemáte dobre poslúži aj sklenená misa s pokrievkou 1. Do nádoby dáme múku, droždie, soľ a premiešame. Pridáme vodu a premiešame. S miešaním to nepreháňajme, pre lepšie pochopenie si pozrite video. Potom cesto prikryjeme potravinovou fóliou a necháme v pokoji pri teplote cca 21 °C kysnúť 1

Brownies

foto od môjho muža -Kojšov-ružičky na záhrade                                                               je myslím dobrá voľba na upršaný prázdninový deň. Pôvodne som síce mala zámer upiecť nejaký svieži ovocný, ale všetko ovocie bolo pojedené a v šuflíku na mňa už dlhšie poškulovali čokolády na to určené.                                                 BROWNIES                                                                                        na malý plech                                                  300 g kvalitnej 74% čokolády     110 g masla                                                                       3   vajcia         90 g hladkej múky      1  pohár  hnedého cukru (môžte aj 3/4 pohára)                                                                                       1 ČL prášku na pečenie                                                                         Čokoládu + maslo rozpustíme nad parou. Necháme vychladnúť. Vymixujem

Čerešňový

 koláč upiecť v tomto, čerešňovom čase , je vlastne povinnosť :). Aby som si vykompenzovala výčitky, že vlastne načo sladké (?), použila som na miesto klasickej hladkej múky, múku ryžovú. A bolo to výborné.                                               Čerešňový koláč z ryžovej múky                          2 vajcia  2 banány-skôr prezreté  1 1/2 pohára ryžovej múky  1 pohár hnedého cukru  1/2 pohára masla izbovej teploty  1 ČL sódy bikarbóny  čerešne 1. Vajcia + cukor vyšľaháme do penista.   2. Postupne pridávame rozpučené banány, múku a maslo. 3. Nakoniec pridáme sódu a navrch poukladáme očistené čerešne. Pridať môžete aj zopár so stopkou. 4. Zmes vylejeme do vymazanej a múkou vysypanej formy. Pečieme na 200°C cca 30-40 minút.