piatok, 9. augusta 2013

Makovo slivkový koláč


Mám rada takéto domáce koláče. Pripomínajú mi naše rodinné nedeľné návštevy k mojim tetám na dedinu, len náplne sa menili, čo sezóna a záhradka dala.
Za inšpiráciu ďakujem Táničke a recept s podrobným popisom nájdete tu: http://tana-catering.blogspot.sk/2012/03/makovo-slivkovy-beles.html
Ako si všimnete, mne z tejto dávky vyšiel o čosi vyšší ako Táni, použila som najväčší plech, aký vojde do môjho sporáka, takže ak obľubujete tenšie cesto a po rozvaľkaní uvidíte, že ho máte viac, rozdeľte ho do dvoch menších.

1 komentár:


 1. Dobrý deň,


  Všimli sme si, že máte veľa chutných receptov na Vášom blogu a chceli by sme Vám predstaviť našu novú webovú stránku http://www.hladatrecepty.sk/ kde si naši užívatelia môžu vyberať z vyše 85 000 pozbieraných receptov. Na stránke sme vytvorili tiež rebríček Top blogov, kde nájdete všetky pridané blogy a môžete pridať aj ten Váš. My skopírujeme všetky recepty a používatelia ich potom môžu nájsť pomocou nášho vyhľadávača. Ak však kliknú na recept, tak ich presmeruje na Vašu stránku a tým pádom stúpne automaticky návštevnosť Vášej stránky. Nemusíte sa obávať, všetko Vám ponúkame úplne zadarmo.
  Hladatrecepty.sk má svoje sesterské webové stránky na celom svete. Budeme veľmi radi keď sa stanete súčasťou tejto veľkej rodiny.

  V prípade že máte nejaké otázky obráťte sa na nás.

  S pozdravom,
  info@hladatrecepty.sk

  OdpovedaťOdstrániť