streda, 11. mája 2011

IMT SMILE -Veľa lásky        Oooch, tak z tejto piesne cítim dovolenku,  diaľky, pohodu, vodu ......   ja viem, že už niektoré z vás nielen že viete, kde povedú vaše dovolenkové kroky, dokonca ste také vynímočné :), že ich máte aj vyplatené ... moja rodina je v tomto ukážkovo bohémska - t.j. improvizačná, rozhodujeme sa aj týždeň pred vycestovaním, ale tá radosť a veľké začudovanie, kde nás to   "okolnosti, financie, vozový park, časové možnosti..."  nakoniec zavejú.

5 komentárov:

 1. Ivka, podľa mňa nie je dôležité, aby bola dovolenku vybratá a zaplatená už v januári, ale aby si ju strávila s ľuďmi s ktorými ti je fajn. Ja si pamätám na dovolenku na Šírave v plechovej unimobunke a cítila som sa ako na Malorke. Rada spomínam aj na leto strávene už aj s Natálkou na našej chate, kde sme ešte nemali ani vodu a aj napriek tomu to bola nezabudnuteľná dovolenka. Asi som už stará, keď takto bilancujem. Ivka prajem tebe a všetkým, ktorí tak ako ja radi navštevujú tvoj blog peknú dovolenku.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak Ty už snívaš o dovolenke.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Olinka, aj ja som sa pristihla, že akosi častejšie bilancujem. Asi to patrí k nášmu veku a okolnostiam, ktoré nás nútia bilancovať.Smrť mamy ťažko prejsť len tak. Mne to vychádza tak sladko-bolestivo, taký mix pekného aj menej vydareného, asi to tak má byť, aby sme ustáli, čo nás ešte čaká a aby sme sa mali na čo tešiť. Pre dvoma hodinami som sa vrátila z patchw.klubu a tam bolo zopár vyše 70.ročných dám, tak to ti poviem, krásne ženy, plné plánov, energie ... takže dúfam, že všetko bude časom dobré.
  Daduško, v práci popri nahadzovaní banky do PC hrali v rádiu túto pieseň. Ty by si sa nezasnívala?

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jeeej Ivanka a preco som ta az teraz objavila? Prechadzam si tvoj blog a usmievam sa. Je krasny, vesely, optimisticky a touto pesnickou si ma uplne dostala, IMT je moja oblubena kapela a tato pesnicka je hmmmm!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Luci, díky naozaj pekne.O to väčšiu radosť mám, že som od narodenia skôr negativista :))), ale liečim sa!

  OdpovedaťOdstrániť