štvrtok, 4. novembra 2010

44 kociek = taška

  Náš patchworkový klub pochytil taškový ošiaľ. Blížia sa Vianoce a tak sa šije pre vnučky, dcéry .... od mini rozmerov po obrovské, v jesenných tónoch po riflové. Aj ja som včera zdárne ukončila moju . Je naozaj veľmi jednoduchá na ušitie, tak pokiaľ si pamätám postup mala by som ušiť ďalšiu :), však pani vedúca?

A zvýšil čas aj na výrobu  vankúšov.

8 komentárov:

 1. Ta taška sa ti podarila. Vankúš je taký jesenný. Veľmi sa mi to páči. Viem si to predstaviť aj s vianočným motívom. Ešte keby som tak vedela šiť. Prajem ti veľa tvorivých nápadov.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Oľga,díky.Ja mám také resty z minulých rokov čo sa týka vianočných vankúšov. Tie sviatky akosi prefrčia a ja stratím motiváciu pokračovať v ich dokončení a tak sa mi kopia. Žeby som sa konečne polepšila :)?

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ak sa polepšíš budeš mať skvelé darčeky. Držím ti palce.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj Ivka, asi ta nepotesim, ale kurzik na tu mysku bol v Bratislave, v Zebre (www.zebrapatchwork.sk) :-)Este sa chystam na rucne usity kufricek, ale to az niekedy buduci rok. Dakujem za komentar a krasny vikend :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ivoni, díky za info, je to pre nás poriadne ďaleko.Ale našťastie máme našu Ľudku-vedúcu nášho patch.klubu- je veľmi šikovná, sleduje čo je nové zaujimavé a potom nás to naučí.Díky za tip, aj tebe pohodový víkend.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ivanči ja nemám slov. Neviem či je to tak dobre nafotené, alebo urobené. Si šikovnica.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Pani vedúca chváli a ide si oči vyočiť, dobré fotečky a krasotné vankúšiky, super!

  OdpovedaťOdstrániť