pondelok, 15. novembra 2010

Víkendové radosti


   Moja každotýždňová kytička kvetov z trhu. Tento rok už asi posledné ruže.

 V Košiciach sa stále niečo deje, ak by som si aj niečo nevšimla,  môj značne aktívny manžel ma na to upozorní,  A tak v sobotu sme po druhýkrát boli na FotoFeste. Fotografie ma bavia, ja som dokonca z tých, ktoré milujú pozeranie fotiek na návštevách, keď sa ukazujú 158 x a tu naša Janka začala konečne plávať ... :}, skoro.
 Na tejto projekcii bol okrem iných aj Ján Šibík z Reflexu a z jeho fotiek z Afriky poriadne behal mráz po chrbte Viac na http://www.sibik.cz/.    Trochu som aj pošila, darmo aj keď vzor je veľmi jednoduchý, ide mi to akosi pomalinky. Tak ako u všetkého, treba si to všetko pekne "odsedieť".

    Trochu sme si zamaškrtili pri klasickej Bábovke podľa receptu od našich ....    Krásny úlovok môjho manžela z burzy starých a značne zašlých formičiek na pečenie.

A nedelňajšia blesková večera, čo dom dal - pre vegetariána - šampiňóny s ratatouille a feta syrom a pre nás všežravcov to isté ale s kuracím mäskom.

  A pracovný týždeň môže začať !

PS: Ani sa ma nepýtajte či som sa pozrela do knihy Anglického jazyka :( .....:}:}:}.

4 komentáre:

 1. Tak prídem na tú angličtinu?!? Život nie je len zábavka, kto sa bude učiť? :)))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ani neviem čo mám skôr pochváliť. Tie chleby by som si dala ihneď.Formičky su veľmi pekné, na chalupe pekne vyniknú. Takže chválim aj Peťa.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahoj Ivo,pred casem jsem si take poridila pomucky na quilting ale moc jsem toho zatim neusila.Nejak na to stale nini cas:( ty jsi ale velka inspirace.

  Formicky mi pripomeli babicku.Mam od ni stejneho motylka a dalsi tvary a strezim si je jako oko v hlave:) Preji krasny tyden,Monika

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ľudka, čo angličtina :}, šiť na výstavu nám treba!

  Oli, v piatok by sme si mohli dať stretávku, ešte zavolám.

  Monika, čo ťa sledujem na blogu ani sa nečudujem, že nemáš čas na quilting, tvoje štrikovanie je famózne, ja som na to trochu "levá".

  OdpovedaťOdstrániť