piatok, 28. októbra 2011

Inšpirácia Pinterestom


Dávkujte v malých dávkach :))), Monika ďakujem, bližšie info na: http://ostrovanka.blogspot.com/2011/10/do-you-pinterest-yet.html

Foto použité z:
http://pinterest.com/yulia_sisoeva/

8 komentárov:

 1. dik za linku..asi sa dnes nadopujem kavou a budem klikat a klikat, lebo tolko inspiracii tam je ze neviem kedy ja toto vsetko pozriem .)))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zuzka, poznám ten pocit :),rovnako som ďakovala Monike, dúfam,že sa nestaneme závisláčkami :))).

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Prednedávnom som sa namotala aj ja :).

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ivka, už niekoľkokrát som si hovorila, že nebudem skúšať tvoje skvelé recepty. No neodolala som a vyskúšala fantastický čokoládový koláč s kardamónom. Je božský. Ja som dala viac cukru, ako si písala. Tiež sa teším, keď budem piecť perníčky podľa tvojho receptu. Vďaka tebe som sa dozvedela čo je kardamón, melasa. Nerozumiem, ako si tvoja rodina vie udržať líniu pri tvojom kuchárskom umení. Ďakujem za recept. Pri najbližšej rodinnej oslave ohúrim ďalšiu časť rodiny. Prajem ti pekný týždeň.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Kinga, je nás viac :).
  Oľga,som rada,že chutilo a vďaka. Všetci členovia rodiny športujú :))), ako vieš pridala som sa aj ja, už bolo na čase a dúfam,že vydržím tvoje tempo.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ivanka, dostala som sa k Vám cez Ľudku, sledujem Váš blog pravidelne a teším sa na každý nový článok, píšete pútavo a úprimne, čo sa mi ozaj páči. Ďakujem za link na tú úžasnú stránku, už som na nej závislá :o) Krásny jesenný deň. Slávka

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Slávka,dúfam,že ti nebude vadiť,ak si budeme tykať. Teším sa veľmi tvojej pochvale,tej naozaj nikdy nie je dosť :))).Pinterest je neuveriteľný a inšpirujúci,tak už len to správne dávkovanie :))). Aj tebe pekný deň.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ivanka samozrejme, že si môžeme tykať, bude to pre mňa česť. Som rada, že môžem byť aspoň takouto virtuálnou priateľkou tak zaujímavej a správnej dámy. Ďakujem.

  OdpovedaťOdstrániť