nedeľa, 16. októbra 2011

Moje farby


Pre niekoho smutné, nie pre mňa. Mám rada farbu zeme,dreva,lístia,šípok.....farby jesene. video

5 komentárov:

 1. Ivi, z jesene máme rovnaké pocity. Milujem jej farby, vôbec mi nevadí sivá obloha, dážď. Práve v tomto období mávam veľa energie, pozitívneho myslenia, dobrej nálady.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ivanka, kazde rocne obdobie ma svoje caro. Ja mam sice najradsej jar, ked sa po dlhom zimnom obdobi vsetko prebudza k zivotu, ale ani pekna tepla jesen hyriaca nadhernymi farbami nie je na zahodenie:) Velmi sa mi paci ta prva fotecka. Presne take iste kroytko , ako mas v okne som si dovliekla do Anglicka so sebou. Velmi rada ho pouzivam a casto. Mimochodom mate nadherne okolie na chalupe. A kde vlastne to nadherne miesto?

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Aj ja milujem jeseň jej vôňu, farbu ...a zvlášť ak je taká ako teraz plná slnka:) ale nevadí mi ani hmla vtedy je doma táááák teplúčko s čajíkom pri knihe , alebo pri rozhovore z deťmi:)Ivanka okolie máš naozaj náááádherné tam musia byť všetky ročné obdobia eňo-ňuňo:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dievčatá,chalupu máme v Kojšove, čo je 36 km z Košíc z tadiaľ pochádza môj manžel. A je tam fakticky krásne, v jeseni a v zime niekedy poriadne drsne-nízke teploty,ale nádherne.Pekné dni!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. presne tieto farby milujem aj ja! krásne :) a tá prvá foto ma preniesla niekam do mojich snov... :)

  OdpovedaťOdstrániť