sobota, 8. januára 2011

ako Veľké prúdové lietadlo


Tak tak nejako som včera "svišťala" dolu svahom. A dnes ležím, nalievam sa čajíkmi a kŕmim paralenmi. A mala som toľko plánov ..... zabalená do periny sledujem TV resty vianočných programov....dúfam, že kombinácia týchto "liečiv" zaberie.

14 komentárov:

 1. Tak, tak ... pekne oddychuj a kukaj telku.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Prajem skoré uzdravenie. My sme na tom podobne, len Natálka je maród.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Díky,díky, kukám,kukám.
  Natálke rýchle vyliečenie!Kubko sa už chytá za hrdlo :}.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj Ivanka, musím zmeniť oslovenie, lebo aj Ty meníš moje. Dlho som Ťa nevidela, nepočula (to málokto uverí)a Ty ochorieš, keby som vedela, tak poruším, deň pracovného pokoja, ktorý dodržiavame.
  Tak Ty si sa dala na lyžovanie,a ja, že makáš,šiješ. Teraz rozmýšľam, nechceš Ty ostať zajtra doma a šiť? Presne, odhalila som Ťa.
  :) Dáša

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ahoj Ivanči, ušila si mi výstavný kus, určite keby si vedela, že bude mať taký úspech, tak ju máš doma a zarábaš na nej. Tak Ty tak lyžuješ, kočka!
  Skoré uzdravenie.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Dva dni ležania urobilo svoje a ja sa cítim trochu lepšie. Daduš, na stroj som ani nepomyslela, to je fakt, aj preto som si "výstavné kusy" musela zapožičať zo "súkromných zbierok" :}.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ahoj mami :) Snad ti je uz lepsie a coskoro pridas nejaky novy prispevok. Tri dni nic nove, zacinam mat obavy! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ňaňuša, neboj :) už mi je lepšie, doma poctivo ležím,v práci usilovne pracujem a čakám na inšpiráciu :):):).

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Natálka, sme na tom podobne. Tiež zapínam počítač a nič. No až také zbytočne to zas nebolo našla som skvelý recept na pečený čaj. Iva, asi som sa nakazila tebou (gazdinka domáca), piekla som skvelé kysnuté, pečené buchty (recept z internetu).Natálka, prajem ti veľa, veľa šťastia v tom cudzom svete a Iva, tebe veľa kreatívnych nápadov, ale menej pečenia (to aby som nemala výčitky svedomia). Teším sa na štvrtok.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Ivka, pekná výstava. Ste veľmi šikovné a veľmi, veľmi sa mi to páčilo. Jedná práca krajšia, ako druhá. Hneď by som si vedela vybrať. No a tvoje vychýrené mafiny nemali chybu. A ešte k tomu tie krásne žlté tulipány. Ja som nejaká precitlivená. Ale ďakujem za pekne strávený podvečer.

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Oľga,ďakujeme pekne aj za dievčatá.Ste milé,že ste prišli,nebuď smutná,Natálka ti myslím ani veľmi nedá :),ja som sa dostatočne nasmiala a určite ťa udržiava v tej správnej "teen" hladine :).

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Dakujem velmi pekne za priania. Dnes sa asi inspirujem mamkou, teda tym pecenim a idem napiect nejake scones, take britske pecivo. Tak snad.
  Pozdravujem z tohto cudzieho sveta :)

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Jej,jej,na to pečivo sa chystám už dlhšie :).Mňam, spomínam na moje raňajkové lukulské hody v Portugalsku-aj na scones:).

  OdpovedaťOdstrániť