streda, 5. januára 2011

Patchwork výstava


      Termín výstavy nášho patchworkového klubu  nás skoro všetky zaskočil, no niektoré viac :).  Zatiaľ sme mávali výstavy väčšinou na jeseň a to som sa stihala dôstojne pripraviť. Teraz to vyzerá následovne - poprosila som moju kamarátku, aby oželela prikrývanie sa pred televíznou obrazovkou na nejaký čas a "moju"- jej deku venovanú na jej narodeniny mi láskavo zapožičala. Ďakujem Daduško, ešte že si mala tie okrúhle narodeniny.
      Druhú deku som na výstavu získala obdobne, s tým rozdielom, že som ju "zobrala" z kočiara malého synovca :), zúfalá patchworkárka nepozná hranice.
      Ale nie som v tom sama. Moja kamarátka z patchworku /dúfam,že sa nenahnevá,že ju budem citovať/, mi to opísala následovne: "Ja to urobím takto, zájdem k švagrovi, z deky zhodím mačky, psov, otrepem chlpy a môžem vystavovať!"
      Týmto chcem demonštrovať, že naše práce sú robené s láskou,že sa naozaj používajú a nie sú zabalené niekde v skriniach a vedia ju oceniť aj domáce zvieratá :) .

     Takže milé moje, ak máte čas - príďte sa na nás pozrieť - verte tomu, že niektoré moje kolegyne sa stihli pripraviť o niečo dôstojnejšie a určite sa  budete  mať na čo pozerať.

7 komentárov:

 1. Obdivujem patchwork a žienky čo majú zlaté prstíky a dokážu vykúzliť takú nádheru a veľmi rada by som zašla aj na výstavu , žiaľ pre mňa je to ďaleko. No nevadí rada sa pokochám tvojimi prácami na tvojom peknom blogu:)))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ako už aj AjkaR. napísala je to ďalekoooooooooooooooo, ale aby sme o to neprišli, navrhujem všetko vyfotiť :).

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ivanka, tak o čom ja mám blogovať, keď si to tu všetko úplne presne vystihla?!? Juj, ja mám už teraz "bobky" :))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja viem, dievčatá, my to s tou Bratislavou máme rovnako :}. Takže budem usilovne fotiť :}.
  Ľudka- vedúca moja, nenervuj sa - bude dobre !? :}, určite!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Určite prídem, už sa teším. Chcela som len vedieť či to bude aj predajná výstava. Držím palce, aby Vám to všetko dobre dopadlo.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Oľga,díky a teším sa, že prídeš. Prepáč dostala som sa na PC až teraz. Tieto výstavy nie sú predajné, ale určite sa bude dať v prípade záujmu dohodnúť

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ... a to je výstava iba jeden deň? ... z PP to nieje až tak ďaleko a už sme na jednej výstave boli v 2008 :-) Dáša

  OdpovedaťOdstrániť