sobota, 15. januára 2011

Terapia nielen žltou

Aj vy ste sa dnes zobudili do takéhoto rána ?
 Balíček 1. záchrany obsahuje:
1. TERAPIA ŽLTOU

2. ČAJÍKOVÁ TERAPIA s niečím malilinkým na zakusnutie :}

3. TELEFÓNNA TERAPIA s kamarátkami čo týždeň dal aj vzal :}
Včerajšia módna prehliadka Louisi Dvorak  - bola veľmi fajn, krásne-smutne podfarbená, aj by som si niečo vybrala, ale najprv musím schudnúť do čísla 36, z hore uvedeným malilinkým na zakusnutie to bude veľmi ťažké!

4. TERAPIA PRÁCOU - životne nutná, po 2-3dňoch "leňošenia" v posteli" - aj vy mávate pocit, že ak žena  musí vyležať nebodaj chrípku a zdrží sa v posteli len o trochu dlhší čas v posteli, ostatní členovia rodiny sa stávajú nejakí dezorientovaní? A vidíte, v očiach rodinných príslušníkov po ochotne urobených čajíkoch s citrónom otázku: "už ti je určite lepšie, však?"


6 komentárov:

 1. Ak schudneš do tej 36, tak daj vedieť. Ja si to hovorím, stále len hovorím už pol roka. To počasie je asi dobre na depku, ale mne je dnes teplo a slnečno. Obed od mamy aj s donáškou, relaxačné CD s Chudíkom, moja nenáročná dcéra (mami nechcem nič jesť ani piť - ďakujem), žiaden otravný chlap v blízkosti, horiace sviečky, hotová idilka. Čo viac si môžem priať ? No keď som sa dozvedela o tej módnej prehliadke začína sa ozývať moje horšie ja- nemáš už nič na seba. Asi zajtra návštevu kina spojíme s prehliadkou, ale obchodov.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Oľga, s tou 36-určite ti dám vedieť :}.Tebe dnes bolo výborne, to mám rada, tak si to užívaj.Na aký film idete?

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Chceme ísť na " Román pre mužov ". Tak, ako povedala Natália, že Vianoce sú nenávratne za nami, vonku je počasie pod psa ( Leyla prepáč ) my sme sa dali na kultúru. 22.1. ideme do divadla. Garde nám bude robiť synovec, tak si to chcem užiť. Robíme si takéto plány, aby sme sa mali na čo tešiť. Ivka, prajem Vám pekný zvyšok víkendu.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj,Ivanuška, tak Ty po módnych prehliadkach chodíš. Ja skôr budem mať vek 63 ako číslo 36.
  Pekný týždeň a aby si splnila všetky predsavzatia na január 2011, lebo už prešla polovica.
  Dada

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Plne s tebou súhlasím to s tými číslami. Ja som si nedala predsavzatie schudnúť, to len pohľad na tie modelky :}.

  OdpovedaťOdstrániť